UA RU

Здоровий спосіб життя починається з родини

Здоровий спосіб життя – поняття, що зустрічається в нашому повсякденні чи не на кожному кроці.

Однак чи замислюємося ми над тим, що насправді воно означає?

Чи занурюємося ми у нього настільки глибоко, щоб донести його зміст своїм дітям не лише на словах, а й на власних прикладах?

Здоровий спосіб життя – поняття комплексне. Це і регулярна фізична активність, і правильне різноманітне харчування, і навіть наш емоційний стан.

Та все ж таки, найголовніше місце у цьому комплексі відводиться саме харчуванню.

Що ж ми маємо на увазі, коли говоримо про здорове харчування?

Насамперед, це сукупність корисних звичок. Їх є величезна кількість: мити руки перед вживанням їжі; пити достатню кількість води протягом дня; перевіряти терміни придатності продуктів у магазині; дотримуватися рекомендацій щодо приготування тощо. Кожен із нас легко назве ще з десяток. Деякі звички настільки щільно увійшли в наше життя, що ми дотримуємося їх на інтуїтивному рівні, не задумуючись. Але над деякими, зізнаймося собі чесно, ще працювати й працювати.

А все починається з сім’ї. Здавалося б, проста аксіома. Та чомусь багато хто свідомо чи несвідомо нехтує нею, перекладаючи відповідальність за вироблення правильних звичок у наших дітей на садочок, школу, та ба – навіть на самих дітей. Мовляв, життя навчить!

Безумовно, соціум важливий, та все ж таки, ключове тут – сім’я. Саме в родині формується модель поведінки, з якою дитина прямує в подальше доросле життя. І без прикладу рідних тут не обійтися ніяк.

Саме тому цьогоріч до програми «Абетка харчування» ми додали цикл домашніх завдань, які школярі виконуватимуть разом із батьками. Це дасть можливість залучити кожного з членів родини до активної участі у формуванні корисних звичок своїх малюків.

Завдання містять інформацію, що спонукає до вивчення основ здорового харчування.

Кожне завдання складається із 5 тестів, які можна пройти онлайн. За допомогою QR-коду батьки з дітьми заходять на сайт, проходять тест та записують результати у зошит. На наступному уроці вчитель перевіряє результати та вказує кількість правильних відповідей.
Також тест можна пройти і без необхідності використовувати QR-код –на сайті
www.abetka-healthykids.com.ua у розділі «Тестування». Для цього потрібно лише обрати потрібні клас та урок.

Ми дуже сподіваємося, що домашні завдання сприятимуть кращому та глибшому засвоєнню матеріалу, вивченого на уроці, розвиватимуть у школярів зацікавленість питаннями здорового способу життя, а також спонукатимуть їх до спільного з батьками приготування страв, походів до магазину тощо.

Ми хочемо зробити «Абетку харчування» максимально цікавою та корисною навчальною програмою та прагнемо залучити батьків до процесу навчання здоровому харчуванню разом із дітьми.

 

Для вдосконалення нашої програми ми збираємо певну інформацію (рік народження батьків та відомості про те, чи вивчають їхні діти «Абетку харчування» та в якій школі/класі).

Це дозволить нам краще зрозуміти нашу аудиторію та з’ясувати рівень знань з окремих тем (у тому числі за різними школами та класами) та зробити «Абетку харчування» ще більш цікавою, корисною та ефективною.

Повернутися назад
Поділитись з друзями