UA RU

Урок «Абетки харчування» у Харкові: навички раціонального харчування

6 квітня 2017 року у Харківській загальноосвітній школі №22 у 4 класі відбувся відкритий урок, на якому школярі дізнались, як раціонально харчуватися та бути здоровими.

Під час уроку діти в ігровій формі познайомилися з тим, яка їжа є корисною, проаналізували свої харчові звички та погодились змінити їх на користь більш здорових. Також школярі визначили важливу роль фізичної активності у рамках здорового способу життя. Засвоїти нові знання дітям допомогли друковані та електронні навчальні матеріали програми. А для позакласної роботи вчитель запропонував дітям відвідати сайт програми www.abetka-healthykids.com.ua, де вони можуть знайти корисні освітні ігри на тему харчування з головними героями програми Питайликом і Смачнюлею.

Освітній курс «Абетка харчування» створений в рамках глобального проекту «Nestlé Здорові діти» (Nestlé Healthy Kids) для просування здорового способу життя серед дітей шкільного віку. Програма створена на базі багаторічного досвіду і розробок у галузі нутриціології. Вона включена до варіативної навчальної програми для початкових класів з 2009 року та викладається в рамках курсу «Основи здоров'я».

Повернутися назад
Поділитись з друзями