UA RU

У грудні до програми приєднаються 5 600 учнів та 120 вчителів

На початку грудня учні ще 35 шкіл із великих міст країни отримають зошити для проходження курсу «Абетка харчування». Загалом до програми приєднаються близько 5 600 учнів та 120 вчителів. Усі вони вже найближчим часом розпочнуть вивчення програми.

Зошити курсу «Абетка харчування. Їмо правильно!» містять навчальні матеріали, які відповідають програмам Міністерства освіти і науки України з курсу «Основи здоров’я». Щоб вивчення предмету було цікавим та захоплюючим, учні будуть подорожувати чарівною країною Правильного Харчування, а разом з ними і два яскравих персонажі – Питайлик та Смачнюля.

Під час занять школярі 1-4 класів дізнаються про значення вітамінів, режим харчування, роль води та багато іншого. Кожен урок передбачає цікаві інтерактивні завдання, а найголовніше – важливі знання, які діти здобуватимуть легко і цікаво, а потім зможуть використовувати протягом усього життя.

Крім інформації, що представлена у зошитах, педагоги та батьки школярів можуть ознайомитись з багатьма корисними матеріалами на нашому сайті, який було оновлено цього року. Зокрема на сайті кожна школа чи клас може створити власну сторінку, щоб розповідати про свої новини та досягнення.

Нагадаємо, що впровадження програми «Абетка харчування. Їмо правильно!» розпочато у 2009 році. Усі матеріали програми розроблено з урахуванням традицій та потреб українського суспільства. Програма «Абетка харчування» ініційована компанією «Нестле Україна» в рамках глобального проекту «Nestlé. Здорові Діти».

Повернутися назад
Поділитись з друзями