UA RU

Тепер втричі більше дітей вивчають основи збалансованого раціону із «Абеткою харчування»

У 2016 році «Абетка харчування» зробила фантастичний ривок і сягнула рекордного охоплення — понад 330 тисяч дітей, а це — 26% українських школярів віком від 6 до 9 років.

Діти дізнаються про «Абетку харчування» на уроках, відпрацьовують позакласні завдання з батьками та долучаються до основ правильного раціону.

Маленькі помічники Питайлик та Смачнюля

Як пояснити першокласникам, що таке білки, жири та вуглеводи? Адже це досить складно навіть для дорослих! Вирішити це завдання допомагають наші кумедні персонажі програми. Вони присутні в усіх матеріалах — відео, яскравих зошитах, та саме на них посилаються вчителі під час уроків.

Завдяки Питайлику, який ще нічогісінько не знає, та Смачнюлі, яка все може пояснити, вчителі розповідають про вітаміни, важливість режиму харчування та про багато інших моментів, які інакше, ніж в ігровій формі,  до 6-9-тирічних дітей донести нелегко.

А що далі?

Популярність програми щорічно зростає, вона продовжує розвиватись. У 2016 р. було вирішено розширити програму «Абетка Харчування» і дати можливість ще більшій кількості школярів з різних міст України навчатися основам правильного харчування за безкоштовними навчальними матеріалами.

У 2016 році Youtube-канал «Абетки харчування» отримав більше 1 млн переглядів. Це означає, що ще більше батьків, дітей і педагогів зацікавилися темою навчання здорового харчування школярів.

Проведення регулярних семінарів і конференцій та постійне спілкування між школами дозволяє педагогам обмінюватись особистим досвідом викладання програми. Це дає можливість кожному вчителю запозичувати щось нове у свої уроки правильного харчування.

 «Абетка харчування» стала першою програмою в Україні, хто розпочав працювати з маленькими школяриками і зараз ми маємо відмінний результат! Проте наша команда не зупиняється на досягнутому і планує включати в програму нові теми про правильне харчування, збільшувати кількість уроків, публікувати ще більше матеріалів від вчителів для обміну досвідом та залучати шеф-кухарів, які підтримують ідею раціонального та здорового меню. Всім цим ми будемо ділитися з вами на нашому сайті.

Повернутися назад
Поділитись з друзями