UA RU

Про впровадження програми у 2014 році

Що таке «Абетка харчування»?


«Абетка харчування» — це соціальна навчальна-виховна програма, розроблена для вивчення у молодшій школі. Усіх, хто приєднається до програми, чекає весела подорож країною «Правильного харчування», де школярів будуть супроводжувати кумедні герої Питайлик та Смачнуля. З ними діти дізнаються багато важливого про основи харчування і все це — у ігровій формі.

На скільки занять розраховано вивчення програми?

Курс «Абетки харчування» складається з п’яти уроків, завдання з яких можна використовувати протягом усього навчального року — на 30-32 уроках. Теми «Абетки харчування» розроблені так, що їх можна інтегрувати та вивчати під час занять з «Основ здоров’я» «Краєзнавства», «Моя країна», в позакласних годинах та інших предметах.

Які матеріали отримують учасники програми?

Ви можете замовити матеріали, що розроблені окремо для першого, другого, третього та четвертого класів. Зокрема це:

-          робочі зошити для учнів 1-4 класів;

-          навчально-методичні посібники для вчителів 1-4 класів.

Скільки коштують матеріали програми?

Усі матеріли соціальної програми видаються та розповсюджуються безкоштовно, також їх можна завантажити на сайті abetka-healthykids.com.ua.

Продаж матеріалів суворо заборонений.

Хто може приєднатися до програми?

Соціальна програма «Абетка Харчування» орієнтована на державні навчально-виховні заклади.

Ми будемо раді усім, хто виховує та навчає молодших школярів. Ви вчитель молодших класів або директор школи? Зателефонуйте нам на гарячу лінію і розкажіть, скільки навчальних зошитів треба надіслати вашим учням.

Як замовити матеріали програми?


Зателефонуйте на гарячу лінію 0 800 500 950 та повідомте адресу школи, а також те, скільки навчальних комплектів вам потрібно. Так само ви можете зареєструватися на нашому сайті та залишити замовлення на матеріали.

Хто фінансує програму «Абетка харчування»?

Програма «Абетка харчування» ініційована та впроваджується компанією Nestlé Україна в рамках глобального проекту «Nestlé Здорові Діти». Матеріали програми розроблено з урахуванням традицій та потреб українського суспільства. Науковою базою для її створення стали багаторічний досвід та розробки Nestle у напрямі раціонального харчування. Подібні програми діють у 84 країнах світу.

Повернутися назад
Поділитись з друзями